تخفیف تابستانه فراسو

0 روز0 ساعت0 دقیقه0 ثانیه!
فقط تا 15 فروردین فرصت باقیست مجتمع آموزشی فراسو

آموزش اتوکد در تبریز

register 128x128 757575 مجتمع آموزشی فراسو

برای آشنایی با اتوکد باید بگم در واقع نرم افزاری هست که برای طراحی و ترسیم نقشه های ساختمانی انجام میشه، با توجه به اینکه این‌نرم‌افزار کاربرد زیادی داره در علم ساختمان به عنوان بخش اصلی در کتاب هنرجویان نیز وارد شده و در صورتی که به صورت کامل آموزش ببینید بعدها در حیطه کار بسیار کاربرد داره و مفید هست.

نرم افزار اتوکد یه نرم افزاریه که توسط شرکت اتو دسک تولید شده و ورژن های مختلفی داره که قابلیت های زیادی دارند که میتونید ازشون بسیار استفاده مفیدی در زمینه معماری، نقشه کشی و طراحی کنید.

27 مجتمع آموزشی فراسو
فرم درخواست
26 1 مجتمع آموزشی فراسو

آموزش جامع و تخصصی اتوکد با آموزشگاه فراسو

این نرم افزار که در صفحه ی نمایش شما با A بزرگ‌نمایش داده می شود ابزار بسیار کارآمدی در زمینه ی ترسیم است و مانند دیگر نرم افزار ها نوار ابزار پایه دارد که این نوار ابزار در بالای صفحه قرار دارد و دارای ابزارهای طراحی و اصلاح و کنترل می باشد اغلب این ندکار ابزار در بالای صفحه جای دارد اما شما میتوانید در سمت راست یا چپ پنجره خود این نوار ابزار را قرار دهیدو از آن استفاده کنید.

این نرم‌افزار در ساختمان سازی و معماری کاربرد داشته و توانایی طراحی وترسیم نقشه های دوبعدی و سه بعدی را دارد و به نوعی ابزار کارآمد و مفید مهندسان و طراحان می باشد.

شما با استفاده از این ابزار میتوانید کارهای ساختمان و یا دکوراسیون داخلی را به نحو مطلوبی طراحی کنید حتی در زمینه طراحی مبلمان و یا طراحی صنعتی نیز می توانید از آن بهره ببرید. اتوکد با نرم افزار های دیگری چون تری دی مکس و فتوشاپ سازگار می‌باشد وحتی  می تواند فایل های DWG و DXG را وارد برنامه یا از آن صادر کند.

آموزش اتوکد در تبریز

آموزش تخصصی نرم افزار اتوکد در تبریز عبارتند از:

تسلط توی اتوکد برای یه معمار مشابه سواد خوندن و نوشتن است یعنی یه نرم افزار کاربردی و پایه است و شما هرچی که توی این نرم افزار تسلط کامل داشته باشید خیلی کمکتون میکنه توی نرم افزارهای دیگه چون بعضی از دستورها یکم‌مشابه هست و شما خیلی راحت تر می تونید ورود پیدا بکنید به نرم افزارهای مثل تری دی مکس و غیره… سه بعدی.

محیط نرم‌افزاری اتوکد در تبریز شامل موارد ذیل می باشد:

آموزش نرم افزار اتوکد در تبریز از آنجایی که نرم افزار مهم و پرکاربردی در زمینه طراحی دو بعدی و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است به طور کلی اگر بخوایم بیان کنیم می توانیم اتوکد را به علت وقت بسیار زیادش توی ترسیم های فوق العاده سریع جایگزین عالی ای برای وسایل نقشه کشی مهندسی بدونیم و این نرم افزار می تونه یه نقطه شروعی برای نرم افزارهای دیگه ای باشه در واقع اتوکد خیلی نرم‌افزار ساده ای هست فقط‌ نیاز به دقت دارد تا وقت بگذارید و در دوره ای که قراره آموزش ببینید هم دو بعدی هم‌سه بعدی رو آموزش میبینید و میتونید نقشه های دو بعدی و سه بعدی رو کامل انجام‌بدید، اندازه گذاری بکنید، لایه بندی بکنید، و اونهارو ارائه بدید چون الان در اکثر شرکت ها کارهای دو بعدی پروژه ها با این نرم افزارها انجام میشه و همونطور که ذکر کردم پیش نیازی است برای مدل سازی های سه بعدی، و همینطور نقشه های شهرداری، سازمان نقشه برداری که تو همین فایل های فرمت اتوکد انجام میدن. 

آموزش اتوکد در تبریز

سرفصل های تخصصی کلاس اتوکد در تبریز

 Line, Circle, Arc, Rectangle, Polygon, Polyline, Ellipse, Ellipse Arc, Point, Cunstruction Line, Ray, Divide, Measure, SPline, Region, Revision Cloud, Hatch, Gradient, Boundary, Text, Table, Block, Insert Block.

Erase, Move, Rotate, Trim, Extend, Copy, Mirror, Chamfer, Fillet, Explode, Stretch, Scale, Array, Offset, Lengthen, Edit Polyline, Edit Polyline, Edit SPline, Edit Hatch, Edit Array, Align, Break, Break at Point, Join, Draw Order , 

Snap, Grid, Ortho, Polar Tracking, Dynamic Input, Show/Hide Lineweight, Isolate Objects.

Layer Properties, Isolate, Unisolate, Make Current, Match Properties, Properties, Linetyle Scale.

Create Block, Write Block, Block Editor, Insert, Minsert.

Linear, Aligned, Angular, ArcLength, Radius, Diameter, Jogged, Ordinate, Adjust Space, Quick Dimension, Update, Continue, Baseline, DIMDLI.

Text Style, Dimension Style, Table Style, Multileader Style, Point Style, Plot Style.

کلمات میانبر کاربردی در نرم‌افزار اتوکد در تبریز

یک نکته حائز اهمیت که باید همیشه به خاطر بسپارید این‌موضوع است که زمان مواجه با اصل مشکل و ارور لایسنس به هیچ وجه نرم افزار اتوکد را پاک نکنید تا دوباره آن را نصب کنید زیرا به احتمال زیاد دیگر موفق به نصب آن نرم افزار با همان ورژن روی همان ویندوز نخواهید بود و در نهایت مجبورید یا ورژن دیگری را انتخاب نمایید یا ویندوز خود را عوض کنید.

توصیه ما به شما این است که سعی کنید برای کاهش به وجود آمدن همچین مشکلی هنگام نصب اولیه ی نرم افزار از نسخه اورجینال اتوکد استفاده کرده و ورژن اورجینال اتوکد را نصب نمایید که از طریق سایت های معتبر در دسترس است و باعث پیشگیری از به وجود آمدن ارورهای احتمالی و کاهش آن در حین کار می باشد.

یکی از دلایلی که منجر به این میشود که شما حین کار با نرم‌افزار اتوکد با ارور لایسنس که یکی از رایج ترین ارورهای اتوکد می باشد مواجه شوید این است که شما هنگام استفاده و کار با نرم افزار اتوکد به وی پی ان متصل هستید و در نسخه های آخر این نرم‌افزار شما به این موضوع آگاه می شوید که شما لایسنس را کرک کرده اید و یا به صورت قانونی از نسخه اتوکد استفاده می کنید.

ولی در صورتی که به وی پی ان اتصالی نداشته باشید چنین مشکلاتی پیش نمی آید زیرا کشور ما تحریم‌است و تحریم اتودسک می باشد و این امکان که بدون وی پی ان بتوانیم کانکت شویم و اطلاعات را دریافت و بازیابی کنیم یا از نسخه ی اورجینال استفاده کنیم وجود ندارد در نتیجه مجبور به استفاده از وی پی ان می باشیم.

آموزش اتوکد در تبریز
32 مجتمع آموزشی فراسو
دسته بندی اصلی
دپارتمان عمران
33 مجتمع آموزشی فراسو
تعداد دانشجو
265
34 مجتمع آموزشی فراسو
مدرس آموزش
مهندس حدادرضایی
35 مجتمع آموزشی فراسو
مدت زمان آموزش
130 ساعت
36 مجتمع آموزشی فراسو
نوع تدریس
حضوری
37 مجتمع آموزشی فراسو
پیش نیاز
نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد
39 مجتمع آموزشی فراسو
آموزش
آموزش ها تخصصی و عملی از 0 تا 100
40 مجتمع آموزشی فراسو
گواهینامه
مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
41 مجتمع آموزشی فراسو
محدودیت سنی
محدودیت سنی ندارد

ما اینجا هستیم

تخفیف تابستانه فراسو

0 روز0 ساعت0 دقیقه0 ثانیه!

جـــشــــــــــــنـواره تابستــــانه

تا 30% تـخـفـیـف‌

بر روی تمامی دوره ها