خانه | آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

1 2 مجتمع آموزشی فراسو

فرم ثبت نام با تخفیف 40 درصدی ویژه عید نوروز

مجتمع آموزشی فراسو
تعمیرات موبایل

دوره تخصصی و تضمینی تعمیرات موبایل آموزشگاه فراسو​

دارای مجهزترین کارگاه در شمال غرب کشور گواهینامه فنی حرفه‌ای
در دو دوره سخت افزار و نرم افزار تعمیرات موبایل

با آموزش چگونگی تعمیر کردن این گوشی ها و یادگرفتن پیچ و خم های این‌گوشی، عیب یایی و خطاهای نرم‌افزاری و گاهی سخت افزاری میتونیم دشواری زمانهایی ک تلفن همراه ما به مشکل میخورد را کم کرده و به آسانی این مسئله را حل کنیم و خودمان به راحتی گوشی موبایل خود را تعمیر کنیم.

این آموزش ها برای تمامی اشخاص از جمله صاحبان مشاغل خدمات تعمیر رایانه و صاحبان مغازهای تلفن همراه، دانشجویان رشته ی ارتباطات و الکترونیک و همینطور هر فردی که میخواد در حوزه این زمینه حرفه ای و کاربلد باشد بسیار مفید و موثر است. شما به راحتی میتوانید از طریق آموزش این دوره ها کسب درآمد کرده و وارد بازار کار شوید و به بهترین خود در این حوزه تبدیل شوید.

فرقی نمیکند گوشی یا تبلت مورد نظر شما چه برندی باشد آیفون یا اندروید شما به راحتی با تسلط بر تکنیک های عیب یابی سخت افزاری و نرم‌افزاری میتوانید خطای آن را برطرف کرده و تعمیر نمایید.

شروع دوره جدید تعمیرات موبایل

سه شنبه 15 اسفند 1402

روزها
ساعت‌
دقیقه
فراتر از مهارت
مجتمع آموزشی فراسو

شروع دوره جدید

10
فراتر از مهارت
مجتمع آموزشی فراسو

مزایای شرکت در دوره های مجتمع آموزشی فراسو

آموزش تعمیرات موبایل

در مرکز تخصصی فراسو در 30 جلسه به صورت عملی و با حضور اساتید برجسته برگزار می گردد.

تفاوت اصلی مجتمع آموزشی فراسو با سایر  آموزشگاه ها مباحث در تخصصی بودن کارگاه های آموزشی آن و دوره های vip می باشد.

شروع دوره جدید تعمیرات موبایل

سه شنبه 15 اسفند 1402

روزها
ساعت‌
دقیقه
مشاوره رایگان
10

گالری تصاویر

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل با آموزشگاه فراسو

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

گوشی های موبایل که یکی از پیشرفته ترین ابزارهای الکترونیکی است دارای پیچیدگی های خاصی است و از آنجا گه امروزه عصای دست خیلی از ما در سراسر دنیا می باشد گاهی که دچار مشکل می شود چرخ امورات و زندگی‌ما نیز موقت ادچار مشکل می شود.

با آموزش چگونگی تعمیر کردن این گوشی ها و یادگرفتن پیچ و خم های این‌گوشی، عیب یایی و خطاهای نرم‌افزاری و گاهی سخت افزاری میتونیم دشواری زمانهایی ک تلفن همراه ما به مشکل میخورد را کم کرده و به آسانی این مسئله را حل کنیم و خودمان به راحتی گوشی موبایل خود را تعمیر کنیم.

این آموزش ها برای تمامی اشخاص از جمله صاحبان مشاغل خدمات تعمیر رایانه و صاحبان مغازهای تلفن همراه، دانشجویان رشته ی ارتباطات و الکترونیک و همینطور هر فردی که میخواد در حوزه این زمینه حرفه ای و کاربلد باشد بسیار مفید و موثر است.

شما به راحتی میتوانید از طریق آموزش این دوره ها کسب درآمد کرده و وارد بازار کار شوید و به بهترین خود در این حوزه تبدیل شوید.

فرقی نمیکند گوشی یا تبلت مورد نظر شما چه برندی باشد آیفون یا اندروید شما به راحتی با تسلط بر تکنیک های عیب یابی سخت افزاری و نرم‌افزاری میتوانید خطای آن را برطرف کرده و تعمیر نمایید.

اموزش تعمیرات موبایل در تبریز

ما اینجا هستیم

نظر کارآموزان تعمیرات موبایل در تبریز

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل عبارتند از:

توضیحات سرفصل سخت افزار

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

در واقع هدف از برگذاری این دورها و شرکت در این دوره های آموزشی این است ک شما با یک کسب و کار جدید و بسیار ضروری آشنایی یافته و بتوانید از طریق آن کسب درآمد کنید و کلیه کارهای عمومی و تخصصی مربوط به تلفن همراه را انجام دهید.

شاید در ابتدای امر

آموزش و آشنایی با قطعات سخت افزاری و نرم‌افزاری تلفن همراه کاری پیچیده و دشوار به نظر برسد

اما بعد از مدتی شما با تمامی مفاهیم و قطعات موبایل مثل:

  • شناخت کامل قطعات SMD  و نحوه تعمیر و تست کلیه قطعات مربوط به برد گوشی های موبایل
  • آموزش حرفه ای لحیم کاری برد و یا شناسایی و عیب یابی cpu
  • تعویض دوربین، میکروفن، صفحه تاچ و اسپیکر و پخش گوشی، شارژ و فلت شارژر
  • آموزش نحوه ی صحیح تعویض و درآوردن و جا زدن برد گوشی موبایل
  • نحوه عیب یابی و تعمیر قطعات مربوط به سیم کارت و باتری موبایل، آنتن گوشی،
  • آموزش شابلون زنی درست و اساسی
  • آشنایی با مدار صوت و آی سی ها
  • آشنایی و عیب یابی هارد و نحوه ی کار با آن وغیره…. می باشد.

این امکان برای شما وجود دارد که به راحتی با آموزش این حرفه تکنیکی و مهم وارد عرصه ی رقابت با اشخاص دیگر شوید فقط کافیست در بازار کار تعمیرات موبایل تبدیل به یک کارشناس حرفه ای و کاربلد شوید و یک تعمیرگاه موبایل راه اندازی کرده و به صورت تخصصی شروع به کار کنید از آنجایی که تمام افراد سرتاسر دنیا از گوشی های موبایل استفاده میکنند شما در بهترین زمینه سرمایه گذاری کرده و میتوانید سود اقتصادی خوبی را بهرمند شوید.

اگر هیچ پیش زمینه ی آشنایی با نحوه تعمیر گوشی های موبایل و بردهای الکترونیکی ندارید باید این آموزش را از پایه و به صورت مبتدی آغاز کنید و ابتدا حداقل ۳ ماه زمان خود را اختصاص بدید برای یادگیری و گرفتن نتیجه از این آموزشها، زیرا ابتدا شما با تمامی قطعات مربوط به گوشی آشنا شده و بعد تست و تعویض کردن آنها را و همینطور تعمیر آنها به صورت عمومی و تخصصی را یاد میگیرید مثل نحوه ی ولتاژ گیری مدار یا نقشه خوانی و غیره که در این دوره های آموزشی به شما آموزش داده می شود و به راحتی میتوانید یک قطعه ی معیوب را تعویض یا تعمیر کنید.

آموزش دوره نرم افزار موبایل و عیب یابی و تعمیر آن عبارتند از:

آموزش و بررسی الکترونیک پایه یه صورت مقدماتی و آشنایی با آن
آموزش و بررسی اصطلاحات کاربردی نرم افزارهای گوشی موبایل و آشنایی با آنها
نحوه ی آموزش استفاده از اَپ ها، ساخت جیمیل و اَپل آیدی
آموزش آنلاک کردن شبکه
آموزش و ترمیم سریال گوشی موبایل
نحوه ی بازیابی اطلاعات بدون از دست دادن آنها
شناسایی و بررسی قفل های گوشی و آموزش آنها بدون آنکه اطلاعات گوشی از دست برود
رفع و عیب یابی تمامی اِرورهایی که ممکن است گوشی های موبایل با آن مواجه بشود
آموزش Root, box, flash, logo, Restore,
آموزش نحوه ی بک آپ گرفتن از گوشی
شناسایی و عیب یابی FRP و رفع آن
آموزش و بررسی نرم افزار پایه برای افراد مبتدی
رفع کلیه ایرادات مربوط به آنتن دهی گوشی های موبایل
آشنایی و آموزش فلش زدن‌گوشی
ux image 1 مجتمع آموزشی فراسو

اساتید مجرب

مجتمع آموزشی فراسو همیشه در راستای کیفیت و ارتقای سطح آموزشی نظر بر این داشته است که از اساتید مجرب و کاردان که در این حیطه فعالیت می کنند برای دوره هایی آموزشی خود به کار گیرد.

testimonials مجتمع آموزشی فراسو

مدرک معتبر و بین المللی

مجتمع آموزشی فراسو برای تمامی دوره های که برگزار می نماید مدرکی که از سوی سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود پس ا اتمام دوره به هنرجویان خود اهدا می نماید که به کمک این مدرک می توانند وارد بازارکار شوند و کسب درآمد نمایند.

products 1 مجتمع آموزشی فراسو

پشتیبانی توسط کادرمجرب آموزشی

مجتمع آموزشی فراسو در شمال غرب کشور نیز توسط کادری مجرب آموزشی نیز از ثبت نام با شما هستند تا اتمام دوره می توانید در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما عزیزان می باشند

برای اینکه بتوانید در تعمیرگاه موبایل خود تجهیزات کار خود را برای شروع کار آماده کنید نیاز به یسری لوازم و تجهیزات دارید که در ابتدا باید تهیه کنید تا بتوانید به راحتی کار تعمیرات خود را شروع کنید که این وسایل و ابزار ضروری و مورد نیاز هر شخص تعمیرکار موبایل می باشند در واقع شما برای تکمیل تعمیرگاه موبایل خود نیازمند این لوازم اصلی، اولیه و کارآمد هستید که عبارتند از:

132630 OSH5LD 403 مجتمع آموزشی فراسو

تجهیزات مورد نیاز برای دوره تعمیرات موبایل

برای هرکدام از ما ممکن است پیش آمده باشد که گوشی های موبایل ویروسی شده و عملکرد آن دچار مشکل می شود و تاثیرات مخربی روی گوشی گذاشته و گاهی منجر به پاک شدن هارد و کلیه اطلاعات ما اعم‌از تصاویر گالری و غیره… می شود

تعمیر کار موبایل به راحتی با نصب آنتی ویروس یا گاهی فلش کردن گوشی و بک آپ اطلاعاتمان هم مشکل ویروسی شدن گوشی را از بین میبرد هم‌کمک میکند تا اطلاعات شخصی ما از گوشی پاک نشود و از دست نرود.

تلفن های همراه ابزار ارتباطی ما هستند و اغلب پیش آمده که بخاطر ضربه ای که به سخت افزار آن وارد شده cpu  دچار مشکل شده یا حتی صفحه تاچ دچار شکستگی شده که نیازمند تعمیر یا تعویض می باشد

تعمیرکار موبایل با شناسایی و عیب یابی قطعه ی سخت افزاری آسیب دیده آن مشکل را چه cpu باشد و یا اگر هارد،پردازش، صفحه تاچ و حتی گاهی مشکل از برق رسانی قطعات گوشی باشد را برطرف کرده و گوشی موبایل ما را دوباره احیا می کند.

مشاوره رایگان

درآمد تعمیرکار موبایل چقدر است ؟

زمانی که شما به صورت حرفه ای کار تعمیرات موبایل را آموزش ببینید و به صورت تخصصی در این حوزه مشغول به فعالیت شوید و در این زمینه موفق عمل کنید یه راحتی میتوانید درآمد بالایی از این کار درآورده و به سود اقتصادی خوبی برسید حتی به ماهی ۲۰ میلیون و حتی بالاتر و بیشتر از این مبلغ هم دست پیدا می کنید و گاهی ۶۰ میلیون تومان هم برای درآمد این حوزه تخمین زده می شود.

یک تعمیر کار حرفه ای هم در زمینه ی سخت افزاری گوشی و هم‌در زمینه ی نرم‌افزاری گوشی باید علم و اطلاعات کافی را داشته و به مهارت دست یابد.

و اگر بتوانید با سرعت عمل بالاتری تعمیرات موبایل مشتریان راانجام دهید قطعا رضایت مشتریان را در پی‌خواهد داشت.

نکته ی حائز اهمیت این است که سعی کنید دانش فنی خود در زمینه ی تلفن های همراه را به روز کرده و از طریق وبسایت های مختلفی که درباره گوشی های جدیدی که وارد بازار می شوند اطلاعات مفید و جدیدی را مطالعه و بررسی کنید و با کلیه مشخصات فنی این گوشی های جدید آشنا شوید.