آموزش تعمیرات دوربین مداربسته در تبریز

آموزش تعمیر آسانسور در تبریز

register 128x128 757575 مجتمع آموزشی فراسو

با توجه به گسترش شهرنشینی و  رشد عمودی شهرها، تقاضا تعمیرات آسانسور در تبریز بیش از پیش مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

به طوری که آسانسور به شواهدآمار رسمی، در سراسر جهان روزانه بیشترین سهم در جابجایی انسان و بار را به عهده دارد.

با توجه به این که استفاده از آسانسور به دلیل پر رفتارآمد افزاد از این حمل و نقل عمودی مهارت ها و تخصص های متنوعی در عملکرد آسانسور مؤثر است، برای طراحی، نصب، راه اندازی و بهره برداری آن به آموزش های متعدد تئوری و کارگاهی نیاز است.

شروع دوره جدید

1403/02/20

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
27 مجتمع آموزشی فراسو
فرم درخواست
26 1 مجتمع آموزشی فراسو

آموزش جامع تعمیر آسانسور در تبریز

در دوره آموزش تعمیر و نصب آسانسور تمام مواردی که باید هنگام طراحی، ساخت و نصب آسانسور در نظر گرفته شود را خواهید آموخت تا در پایان دوره مستقیما بتوانید وارد بازار کار شوید. این موارد به صورت خلاصه عبارتند از:

آموزش تعمیرات دوربین مداربسته در تبریز

برگزاری دوره نصب و تعمیر آسانسور با مدرک معتبر در تبریز

دوره آموزش  تعمیرو نصب آسانسور در تبریز به صورت عملی و در محیط آموزشی کاملاً عملی برگزار می‌شود.

در این دوره آموزشی، تمامی اجزای آسانسور از تابلوهای فرمان آسانسور (مانند: آرمان فراز، آریان، داتیس و غیره)، تابلو برق سه فاز و سایر تابلوهای آسانسور تا کابل‌های بخش‌های مختلف آسانسور، موتور آسانسور گیربکسی و غیر گیربکسی، پاراشوت، گاورنر، کفشک راهنما، وزنه‌های بتنی و چدنی، درب اتوماتیک و لولایی، ریل آسانسور، شستی طبقات و کابین، تراول کابل، سیم بکسل و غیره و در واقع کلیه قطعات الکتریکی و مکانیکی آسانسور برای نصب و راه‌اندازی مراحل نصب آسانسور آماده می‌شوند.

مراحل نصب و تعمیر آسانسور در تبریز در دوره آموزش نصب آسانسور مجتمع آموزشی فراسو

کیفیت آموزش مجتمع آموزشی فراسو در دوره تعمیر ونصب آسانسور در تبریز

اگر به وقت، هزینه و کیفیت آموزش اهمیت می دهید، دوره تخصصی و کاملا عملی تعمیر و نصب آسانسور، بهترین انتخاب برای شماست.


این فکر که آموزش در کارگاه های حضوری موثرتر است، یک فکر و ایده قدیمی است.
در دنیای تکنولوژی و با سرعت پیشرفت علم، وقت ما نسبت به قبل ارزش بیشتری پیدا کرده و همین تکنولوژی باعث ارائه بهترین نوع آموزش، از راه دور شده.
همه ما می دانیم که کارگاه های آموزشی، محدود به شهر تبریز و برخی از شهرهای بزرگ دیگر است.

بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد و اتلاف وقت در کلاس های رده پایین صرفا جهت هزینه کم ، می توانید بهترین کیفیت آموزش را به همراه اساتید باتجربه، همیشه همراه خود داشته باشید 

علاوه بر تمام خصوصیات فوق العاده دوره های آموزشی تعمیر آسانسور که اشاره شد، در طول آموزش از همراهی و پشتیبانی استاد بهره خواهید برد.

 

سرفصل های تعمیر و نصب آسانسور در تبریز

آموزش تعمیرات دوربین مداربسته در تبریز

دوره آموزش تعمیرات آسانسور در تبریز مناسب چه کسانی است؟

این دوره قطعا در درجه اول مناسب کسانی است که به این رشته علاقه خاصی دارند و تا حدودی به مهارت‌های فنی هم علاقه دارند و هم با این مهارت‌ها آشنا می‌باشند و همچنین این دوره برای کسانی که دوست دارند تا کارهای چالش برانگیز را تجربه کنند، یک گزینه عالی محسوب می‌شود.

در ضمن دوره تعمیر و نصب  آسانسور در تبریزمناسب افرادی است که از حل مشکلات پیچیده و کمک به ایمنی ساختمان‌ها و سازه‌ها لذت می‌برند و به این مدل کارها علاقه خاصی دارند. 

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش تعمیر و نصب آسانسور در تبریز

یکی از رشته‌های پردرآمد و پرکاربرد در کشورمان تعمیرو نصب آسانسور است که با توجه به افزایش صنعت ساخت و ساز و نیاز به انواع آسانسور بازار بسیار خوبی برای این رشته شغلی فراهم است.

از این رو ما در مجتمع آموزشی فراسو برای کارآموزان اساتید بسیار توانمند و متخصص در این حوزه را در نظر گرفته‌ایم و با استفاده از دانش و تجهیزات به‌روز دنیا برای علاقه‌مندان این دوره آموزشی امکانی را فراهم آورده‌ایم تا کارآموزان در طول دوره با تعمیر انواع آسانسور آشنا شده و به راحتی جذب بازار کار شوند.

کارآموزانی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای دارند می‌توانند پس از گذراندن مراحل مربوط به این کار، معرفی نامه دریافت نموده و در امتحان سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت نمایند تا پس از قبولی در این امتحان مدرک فنی و حرفه‌ای برای آنان صادر گردد.

32 مجتمع آموزشی فراسو
دسته بندی اصلی
دپارتمان فنی
33 مجتمع آموزشی فراسو
تعداد دانشجو
320
34 مجتمع آموزشی فراسو
مدرس آموزش
مهندس
35 مجتمع آموزشی فراسو
مدت زمان آموزش
230ساعت
36 مجتمع آموزشی فراسو
نوع تدریس
حضوری
37 مجتمع آموزشی فراسو
پیش نیاز
نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد
40 مجتمع آموزشی فراسو
گواهینامه
مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
41 مجتمع آموزشی فراسو
محدودیت سنی
محدودیت سنی ندارد

ما اینجا هستیم